Witam w moim portfolio

Cieszę, że tu jesteście, zapraszam Was na chwilę w świat zdjęć: fotografia ślubna, ślubne historie Warszawa, reportaże ślubne, zdjęcia dziecięce, zdjęcia z chrztu świętego, zdjęć portretowych, biznesowych i fotografii krajobrazowej. Zdjęcia podzieliłem na różne kategorie – każdy powinien znaleźć coś interesującego, zerknijcie w każdą galerię. Zobaczcie w jaki sposób widzę świat wokół nas przez obiektyw aparatu. Zobaczcie jak może wyglądać ślubna historia Warszawa, lub z innego miasta. Jak ważne są poszczególne jego składowe części i jak to się wszystko pięknie układa w historię. Fotografia ślubna Warszawa to zdjęcia, która zostaną na zawsze z Wami, z Waszymi rodzinami, bliskimi. Wszyscy będą je oglądać i dlatego powinny to być dobre zdjęcia. Nie tylko dobre technicznie – powinny mieć przekaz. Powinny być takie aby można było je traktować jako pamiątka ślubna.

Zapraszam też do galerii zdjęć z chrztu świętego. Nie wiem jak Wam, ale ja bardzo lubię fotografować dzieci, przecież to one zmieniają się z tygodnia na tydzień, to one wpadają na szalone pomysły, czasami są całe wymazane w mące albo błocie. To dzięki nim radują się nasze serca. Pamiętajcie proszę aby dokumentować jak zmieniają się dzieci, a zdjęcia na chrzcie świętym to wspaniała pamiątka dla Was jako rodziców i dla Waszych bliskich. Chrzest Święty to też okazja aby zrobić sesję dziecka, aby zrobić sesję rodzinną, ale jest to też pamiątka dla samego dziecka. Widok min dzieci dzieci, gdy oglądają zdjęcia po latach jest bezcenny.

W moim portfolio znajdują się zdjęcia korporacyjne, portrety biznesowe, zdjęcia reklamowe (budynki, produkty i inne zlecenia).  W wolnych chwilach jako fotograf Warszawa zajmuje się zdjęciami portretowymi i mody. Robię to bo lubię. Robię to bo wtedy mam czas eksperymentować, próbować nowe techniki i uczyć się. Tak cały czas uczę się czegoś nowego bo uważam, że kto się nie rozwija ten się cofa. Pozwala mi to eksperymentować tworząc ślubne historie Warszawa, Kraków, Lublin, Puławy i cała Polska.

Zapewne wiele osób zapyta po co robię zdjęcia krajobrazowe. Przyczyna jest prosta – to moje wyciszenie, mój odpoczynek, nawet wtedy gdy robię te zdjęcia w mroźną zimę czy w miejscach tak odległych, że piechotą trzeba iść kilka godzin. To mnie uspokaja i ładuje moje akumulatory.