MENU

Święta Wielkanocne to okres, w którym najwięcej rodziców decyduje się aby ochrzcić swoje dziecko. Na dworze robi się już cieplej, zima ustępuje miejsca wiośnie. Święta to także jedna z nielicznych okazji, kiedy spotykają się rodziny niekiedy mieszkające kilkaset kilometrów od siebie. Dokładnie tak samo postąpili rodzica małego Marcela, którzy na co dzień mieszkają w Trójmieście, ale postanowili ochrzcić swoje dziecko w rodzinnych stronach.
Fotoreportaż z Chrztu Świętego zaczynam zawsze od zdjęć w domu, zerknijcie proszę dlaczego. Mały Marcel bawi się z rodziną, jest wesoły, uśmiechnięty. Mały chłopczyk przytula się do wielkiego ramienia swojego taty i obserwuje jak rodzina robi wszystko aby go zabawić.
Fotograf Chrzest Warszawa wie także jak wykonać zdjęcia w trakcie uroczystości. Chrzest Święty dziecka to także dodatkowe obrzędy które możecie zobaczyć na zdjęciach (znak krzyża, egzorcyzm, polewanie głowy wodą, namaszczenie krzyżmem świętym, włożenie białej szaty i podanie zapalonej świecy). To wszystko plus dodatkowe gesty, tworzą fotoreportaż z chrztu świętego.
Dżenka i Marek – rodzice Marcela poprosili mnie także abym towarzyszył im w trakcje przyjęcia z okazji chrztu. Oczywiście w charakterze fotografa – moi drodzy zobaczcie te dekoracje, pięknie udekorowane stoły, zobaczcie radość dzieci i zadowolenie na twarzach rodziny, gdy już mogli spokojnie usiąść i porozmawiać ze swoimi bliskimi. Zapraszam serdecznie do galerii Fotograf Chrzest Warszawa – Albert Guz

fotografia z chrztu świętego Warszawa fotograf chrzest Warszawa fotograf na chrzest Warszawa fotograf na chrzest Puławy fotograf chrzest Warszawa fotograf chrzest Puławy fotoreportaż z chrztu Warszawa fotoreportaż z chrztu Puławy fotoreportaż z chrztu Warszawa fotoreportaż z chrztu Puławy chrzest święty Puławy reportaż z chrztu Puławy reportaż z chrztu Warszawa reportaż z chrztu Końskowola

CLOSE MENU